Wystawa w ramach projektu „Polska dla początkujących i zaawansowanych – Podaj dalej!”

Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż prac wykonanych przez uczestniczki projektu „Polska dla początkujących i zaawansowanych – Podaj dalej!”.

To projekt edukacyjny mający łączyć wolontariuszy 60+ oraz uchodźców poprzez konwersacje w języku polskim. Wernisaż i towarzysząca mu wystawa, którą do końca sierpnia będzie można oglądać w naszej bibliotece, przysłużą się integracji i będą idealną okazją, by zaprezentować rękodzieło artystyczne.

Wystawione prace zostały wykonane w różnych technikach, takich jak: malarstwo, makrama, hafciarstwo czy szydełkowanie.

To nie wszystko – wystawione dzieła będzie można zakupić.

Wernisaż odbędzie się 15 czerwca o godz. 16:30 w holu Biblioteki Głównej na parterze.