UWAGA —  spotkanie autorskie z Anną Dudek odwołane

UWAGA   spotkanie autorskie z Anną Dudek odwołane

Odwołujemy spotkanie z Anną Dudek, autorką książki „Znikając” z powodu choroby. Gdy tylko znajdziemy termin na nowe spotkanie, na pewno damy Wam znać. A teraz życzymy Annie Dudek dużo zdrowia i — mamy nadzieję — do szybkiego zobaczenia!

Anna Dudek — dziennikarka, reporterka i autorka książki „Znikając. Reportaże o matkach” będzie naszym gościem w piątek, 24 listopada.

Anna Dudek to dziennikarka prasowa, która pilnie obserwuje polską rzeczywistość. Pisze o prawach człowieka w polityce i kościele. W swej pracy reporterskiej zajmuje się prawami kobiet w kontekście politycznym i społecznym.

Podczas spotkania wokół jej książki „Znikając. Reportaże o matkach” porozmawiamy o różnych obliczach macierzyństwa i wyzwaniach, jakie te ze sobą niesie. Będzie to rozmowa nie tylko o jednostkowych historiach i emocjach, ale także o tym, jak macierzyństwo osadzone jest kulturowo i społecznie oraz czy faktycznie Polska jest krajem „matki Polki”.

Spotkanie odwołane.