Tu czytamy – zajęcia dla dzieci

Zapraszamy dzieci i opiekunów na rodzinne warsztaty plastyczno-literackie pod nazwą „Tu czytamy”.

Zajęcia odbędą się 20 listopada (dzieci 0-2) oraz 27 listopada (dzieci w wieku 3-6) o godzinie 11:00 w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej przy ul. Szafranka 7 w Rybniku. Wstęp jest wolny.

Obowiązują zapisy  (32 42 23 541 wew. 3; wypozyczalnia.dzieci@biblioteka.rybnik.pl).

Ilość miejsc jest ograniczona.

TU CZYTAMY

Rodzinne warsztaty literacko-plastyczne skierowane dla dzieci w wieku 0-2 lat i 3-6 oraz opiekunów. Odbywają się raz w miesiącu w Oddziale dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzą wymiennie Magdalena Biedrończyk i Agnieszka Blazy (do tej pory znane z działalności Fundacji Nido). Celem zajęć jest poszerzanie zainteresowań literaturą i kulturą dla dzieci, rozbudzenie ciekawości czytelniczej, rozwijanie zdolności twórczych i manualnych, spędzanie czasu w rodzinnej atmosferze.