Spotkanie z pomysłodawcami projektów obywatelskich

Od 2 do 8 października będziemy wybierać projekty w kolejnej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika. Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniu z pomysłodawcami projektów obywatelskich.

Zanim mieszkańcy Rybnika oddadzą swój głos, będą mogli lepiej poznać tegoroczne propozycje, dlatego zapraszamy na spotkanie z pomysłodawcami wybranych projektów ogólnomiejskich i lokalnych do budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2024 rok.

Spotkanie odbędzie się w środę, 27 września 2023 roku, w godz. 16:00-18:00 w sali wykładowej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Szafranka 7 w Rybniku).

O swoich projektach opowiedzą ich autorzy, a mieszkańcy Rybnika będą mieli okazję poznać szczegóły niektórych projektów ogólnomiejskich i lokalnych.

Węcej szczegółów: