Październikowe seanse dla najmłodszych z Tu Czytamy!

Co miesiąc w naszej bibliotece odbywają się filmowe pokazy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. Dlatego już 26 października o godz. 17:00 zapraszamy na kolejny seans – tym razem będzie to film „Nawet myszy idą do nieba”.

Ale to nie wszystko! Poza tym seansem Tu Czytamy planuje trzy pokazy w ramach 10. Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty, które będą prezentowane w Oddziale Dla Dzieci i Młodzieży. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – najmłodsi, nastolatkowie, a także towarzyszący im dorośli. Poniżej program:

14 października, godz. 12:00
„Billy, chomik kowboj” - kategoria wiekowa 4+, zestaw filmów animowanych na podstawie książki niderlandzkiej autorki Cathariny Valckx, w Polsce wydanej przez wyd. Znak.

24 października, godz. 16:00
„Ariol” - kategoria wiekowa 6+, zestaw filmów animowanych na podstawie kultowych komiksów o Ariolu, wyd. Adamada.

24 października, godz. 17:30
„Abe gotuje” - kategoria wiekowa 12+. Kochający gotować 12-latek o imieniu Abe za sprawą wyjątkowej uczty pragnie zatrzeć różnice między swoimi rodzinami z Palestyny i Izraela. W tym celu zaczyna uczyć się łączenia smaków u niezwykłego kucharza Chico. Tytułowego Abe’a zagrał Noah Schnapp, znany z roli Willa Byersa w popularnym serialu „Stranger Things”.

Wstęp na seanse w bibliotece jest darmowy, liczba miejsc ograniczona.
Zapisy:  to@tuczytamy.pl
Miejsce seansów: Oddział Dla Dzieci i Młodzieży w Bibliotece Głównej, ul. Szafranka 7 w Rybniku.