Od deski do deski z Pippi

Zajęcia rozpoczął fragment „Czy znasz Pippi Pończoszankę” Astrid Lindgren. Następnie dzieci ćwiczyły równowagę za pomocą patyczka, chodziły po linie, żonglowały chustkami i starały się pokonać tor przeszkód. Mali uczestnicy tworzyli także skarpety Pippi.

Kolejne zajęcia: 7 listopada, godz. 11:00. Obowiązują zapisy (32 42 23 541 wew. 3; wypozyczalnia.dzieci@biblioteka.rybnik.pl).

„Od deski do deski”

Rodzinne warsztaty literacko-plastyczne skierowane dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich opiekunów. Odbywają się raz w miesiącu w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Zajęcia prowadzi Fundacja Nido. Celem zajęć jest poszerzanie zainteresowań literaturą i kulturą dla dzieci, rozbudzenie ciekawości czytelniczej, rozwijanie zdolności twórczych i manualnych, spędzanie czasu w rodzinnej atmosferze.