Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Józefa Szafranka 7, 44-200 Rybnik
Rozmiar

Empik Go - pobierz kod i czytaj oraz słuchaj za darmo

Drodzy Czytelnicy,

od maja 2022 roku możecie skorzystać z kolejnej wypożyczalni online, dostępnej w serwisie Empik Go. Po otrzymaniu kodów będziecie mogli bezpłatnie wybierać spośród ponad 50 tysięcy tytułów e-booków oraz audiobooków w serwisie. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go.

Dla kogo kod Empik Go?

Dzięki darmowym 30-dniowym kodom czytelnicy, którzy ukończyli 15 rok życia, posiadają aktywną kartę biblioteczną i nie mają żadnych zadłużeń wobec biblioteki, mogą skorzystać z tysięcy tytułów dostępnych w serwisie Empik Go.

Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków  (Pocketbook, Kindle, InkBook).

Jak otrzymać kod?

Aby skorzystać z usługi, wystarczy napisać e-mail do Informatorium (informatorium@biblioteka.rybnik.pl) z prośbą o wydanie kodu. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru karty bibliotecznej. Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.

Maile z prośbą o kody na maj wysyłajcie od poniedziałku, 9 maja.

Jak aktywować kod?

Wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.

Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kod ważny jest 30 dni od daty aktywacji i musi być aktywowany w miesiącu swojej ważności – najpóźniej ostatniego dnia miesiąca. Po tym czasie można aktywować konto ponownie, prosząc mailowo o nowy kod.

Pobranie kodu oznacza akceptację warunków korzystania z Empik Go dostępnych tutaj

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.