Wrześniowe kody dla Was

Od 1 września, od godz. 9:00 można skorzystać z nowej puli kodów do wypożyczalni online, dostępnej w serwisie Empik Go. Po otrzymaniu kodów można bezpłatnie wybierać spośród ponad 50 tysięcy tytułów e-booków oraz audiobooków w serwisie. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go.

Jak otrzymać kod?

Aby skorzystać z usługi, wystarczy napisać e-mail do Informatorium (informatorium@biblioteka.rybnik.pl) z prośbą o wydanie kodu. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru karty bibliotecznej. Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.

Maile z prośbą o kody na wrzesień wysyłajcie od czwartku, 1 września (od godz. 9:00).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zachęcamy do korzystania także z innych platform.