Dzień Kobiet z Martą Niedźwiecką

Przed nami Dzień Kobiet z Toyotą! Z tej okazji spotkamy się z Martą Niedźwiecką – autorką podkastu „O zmierzchu”. Razem poszukamy odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego relacje nam nie wychodzą?”.

Z okazji Dnia Kobiet, we współpracy z  firmą Toyota Dobrygowski Rybnik, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe spotkanie. 15 marca o zmierzchu, czyli o godzinie 18:00, odwiedzi nas Marta Niedźwiecka – psycholożka doświadczona w terapii w obszarze relacji i wyzwań emocjonalnych, zarówno w ramach terapii, jak i na warsztatach rozwojowych. To pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach – pracująca z ciałem, emocjami i relacjami intymnymi.

Nasze czytelniczki i nasi czytelnicy pewnie znają ją jako współautorkę bestsellerowego poradnika „Slow Sex”. W „O zmierzchu” – książce pod tym samym tytułem, co jej bijący rekordy słuchalności podkast – opowiada o uczuciach, seksualności i o sensie życia. To książka, która mówi o tym, że równowaga między rozumem i sercem jest możliwa i sprawdza się jako narzędzie do nawigowania po rzeczywistości i rozwiązywania problemów.

Spotkanie z Martą Niedźwiecką poprowadzi Aleksandra Klich.

Sponsorem wydarzenia jest Toyota Dobrygowski Rybnik.

W trakcie spotkania będzie można zakupić książki dzięki Księgarni Orbita — płatność tylko gotówką.

Zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ulicy Szafranka 7, w dniu 15 marca o godz. 18:00.

Wstęp wolny — nie ma wejściówek.