Daj się pokochać, dziewczyno! Spotkanie autorskie z Katarzyną Miller

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Miller, psycholożką,  psychoterapeutką z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną, wykładowczynią na licznych warsztatach rozwojowych, felietonistką i autorką ponad czterdziestu bestsellerowych książek i poradników, m.in.: „Bez cukru, proszę”, „Być kobietą i wreszcie zwariować” czy „Nie bój się życia”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 10 listopada,

o godz. 18:00

w Bibliotece Głównej przy ul. Szafranka 7.

Jak stworzyć udaną relację? Jak kochać mądrze siebie i partnera? Na czym polega prawdziwe uczucie?  Wiele z nas zadaje sobie podobne pytania. Katarzyna Miller nie daje prostych odpowiedzi ani nie składa pustych obietnic. Przekonuje, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z cierpieniem, podporządkowaniem drugiej osobie, ani z oddaniem wolności. Nie znosi poświęceń, ale jest prawdziwym zachwytem nad światem, nad sobą i innymi ludźmi.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Klich.

Wstęp wolny.