Wystawa uczestników „Pracowni rzeźby” Rybnicka Biblioteka zaprasza na wystawę zbiorową uczestników zajęć w „Pracowni rzeźby” z Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach.

Wystawa rozpocznie się 6 lutego i potrwa do 3 marca. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 lutego o godz. 18:00. Wstęp jest wolny.

Pracownia rzeźby przyciąga pasjonatów tej pięknej, acz trudnej dyscypliny sztuk plastycznych. Z rzeźbą mierzą się w Boguszowicach osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej. Uczestnicy rzeźbą w drzewie, modelują w glinie, wykonują odlewy gipsowe. Warsztaty prowadzi Janusz Kurtek.

Uczestnicy: Anna Szumska, Elżbieta Nawara, Grzegorz Kajzerek, Janusz Kurtek, Klaudia Kurtek, Krzysztof Salwa, Michał Ogerman, Rafał Wnuk, Stanisława Cofalik , Tadeusz Mura, Wanda Bieniek, Marcin Mitura.

6 lutego - 3 marca
ul. Szafranka 7