Wyśmienita zabawa w Klubie Poszukiwaczy Przygód!

Nie brakowało atrakcji, fantastycznej zabawy i nauki podczas lipcowego turnusu Klubu Poszukiwaczy Przygód, który w rybnickiej bibliotece przygotował Oddział dla dzieci i młodzieży.

Zarówno młodsi (6-8 lat), jak i nieco starsi uczestnicy wakacyjnego klubu (9-11 lat) świetnie bawili się podczas literacko-plastycznych warsztatów i zajęć edukacyjnych poświęconych zdrowiu, ekologii, właściwemu odżywianiu i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Najwięcej emocji wzbudziło poszukiwanie skarbu ukrytego w bibliotecznych zakamarkach. Dzieci, wyposażone w mapy i instrukcje, eksplorowały kolejne pomieszczenia biblioteki, ale by dotrzeć do upragnionego skarbu, musiały rozwiązać szereg detektywistycznych łamigłówek.

Przygotowały też mnóstwo pięknych prac, których bazą były materiały z recyklingu.

Ależ dużo się działo! Zobaczcie sami!