Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

dkk_marzec_2019_www.jpg

20 marca zapraszamy do dyskusji o książce "Życie seksualne kanibali", której autorem jest J. Maarten Troost.

O książce:
Kiedy J. Maarten Troost i jego dziewczyna Sylvia ruszali w podróż na Tarawę – główny atol wyspiarskiego kraju Kiribati – nie bardzo wiedzieli, czego się spodziewać. Ale na pewno nie oczekiwali gęstości zaludnienia większej niż w Hongkongu, przeterminowanej żywności prosto z Australii oraz ministerialnych konkursów pieśni i tańca. Nie mówiąc już o suszach, widmie chińskiej inwazji, Macarenie rozbrzmiewającej z każdego głośnika i o zupełnym braku kawy… Jednak, mimo wszystko, czy warto wracać do cywilizacji?

Źródło: WAB.

20 marca, godz.: 17:00
ul. Księdza Józefa Szafranka 7.