Bliskość z drugim człowiekiem. Któż o niej nie marzy? O byciu zobaczonym. Usłyszanym. Przyjętym takim, jakim się jest. Bez poprawiania. Bez stawiania warunków. Bez konieczności zasłużenia na akceptację. Bliskość zaczyna się tam, gdzie można być obecnym bez udowadniania swojej wartości. Gdzie Twoje „ja” nie musi się naprawiać ani udoskonalać, by znaleźć swoje miejsce obok drugiego człowieka. Możesz przestać grać. Możesz zacząć po prostu być – z całą swoją łagodnością i prawdą. Agnieszka Kozak - psycholożka, psychoterapeutka, trenerka empatycznej komunikacji. Autorka i współautorka kilkunastu bestsellerowych książek. Spotkanie prowadzi Lucyna Jarzynka
Dr Agnieszka Kozak – psycholożka, psychoterapeutka, trenerka empatycznej komunikacji, autorka i współautorka kilkunastu bestsellerowych książek. Lubi być sobą i mówi, że na drugie ma Nadzieja. Wierzy, że każdy może mieć dobre życie. Pasjonuje ją to jak słowa nas tworzą.