Filia nr 10 na pikniku

18 czerwca w Parku Czempiela w Niedobczycach zorganizowano imprezę plenerową dla dzieci w ramach projektu 3R Rodzina Rozwój Rybnik. Filia nr 10 towarzyszyła wydarzeniu i miała okazję zaprezentować swoją działalność. Dzieci tworzyły książkowe stworki, układały puzzle tematycznie związane z historią Niedobczyc, losowały także inspirujące cytaty z książek dla dzieci. Mogły też zapisać się do biblioteki i wybrać książkę dla siebie.

3R Rodzina Rozwój Rybnik  to projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany w imieniu Miasta Rybnika przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „17-tka” oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.