DKK w Filii nr 2: "Kontener"

Filia nr 2 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tym razem uczestnicy będą rozmawiać o książce pt. „Kontener” Katarzyny Boni i Wojciecha Tochmana.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 31 marca o godz. 16:00 w Filii nr 2 przy ul. Zebrzydowickiej 30 w Rybniku.

Moderatorem spotkania będzie Hanna Koper.

Opis książki:

„Kontener” to niezwykły projekt reporterski Wojciecha Tochmana, autora m.in. bestsellerowych książek „Elli, elli” i „Dziś narysujemy śmierć” oraz Katarzyny Boni, jego uczennicy z Polskiej Szkoły Reportażu. We dwójkę wyruszyli do Jordanii, by stworzyć przenikliwy, bezkompromisowy obraz największej operacji humanitarnej współczesnego świata oraz intymne portrety ofiar wojny domowej w Syrii.

(Źródło: lubimyczytac.pl)

31 marca 2022 r.