DKK Filii nr 2: „Prawdziwe kolory”

Zapraszamy na listopadowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w filii nr 2.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godz. 16:00 w Filii nr 2 PiMBP przy ul. Zebrzydowickiej 30. Członkowie klubu będą omawiać książkę: „Prawdziwe kolory” Kristin Hannah. Moderatorem spotkania jest Hanna Koper.

Opis książki:

Siostry Grey zawsze trzymały się razem, nawet wobec chłodnego, zdystansowanego ojca. Winona, najstarsza z nich, nigdy nie czuła się dobrze na ranczo, które należało do jej rodziny od trzech pokoleń. Prawniczka, postrzega samą siebie jako mola książkowego z nadwagą, pozbawionego cech cenionych przez jej ojca, lecz mimo to zamierza udowodnić mu swoją wartość. Aurora, średnia z sióstr, jest rodzinnym rozjemcą. Mediuje w sporach i chce sprawić, aby wszyscy byli szczęśliwi, choć sama skrywa bolesny sekret. Vivi Ann to niekwestionowana gwiazda rodziny. Olśniewająco piękna marzycielka o wielkim sercu. Każdy mężczyzna ją uwielbia. Vivi Ann wszystko przychodzi latwo, a szczególnie miłość. Kiedy straszna, wstrząsająca zbrodnia rujnuje ich ukochane miasteczko, po raz pierwszy siostry rozdzieli konflikt. Oskarżony o jej popełnienie zostaje lokalny outsider - mąż Vivi Ann. Lojalność zostanie wystawiona na próbę, a głęboko ukryte tajemnice ujrzą światło dzienne.

Źródło: lubimyczytac.pl