Bajki malowane z Filią nr 18

Tegoroczne zajęcia Filii nr 18 w ramach Bajkowego Ogrodu Malucha odbywają się pod hasłem „Bajki malowane”. Na lipcowych spotkaniach dzieci malowały ilustracje do przeczytanych książek: farbami, glinkami, kredkami na papierze i sterczu, wykonały pacynki, portrety. Wysłuchały bajki kamishibai pt. „Lis i mrówka”, którą napisała Magdalena Grzenia. Brały udział w malowaniu twarzy przez Magdalenę Falkowską. Z kolei 5 lipca wystąpił teatr Bajkowe Skarbki Śląska z przedstawieniem „Przygody ciekawskiej królewny”; 19 lipca dzieci wysłuchały koncertu Grupy Artystycznej Bebiki. W każdy poniedziałek i czwartek dzieci biorą udział w zabawach muzyczno-ruchowych i plastycznych. Zapoznają się z książeczkami i świetnie się bawią.