spotkania

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalicińską Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Kalicińską – powieściopisarką, autorką m.in. serii „Rozlewisko”.

Małgorzata Kalicińska - (ur. 1956), polska powieściopisarka. Pracowała w szkołach, była zbieraczką wiadomości w TVP1 w programie Kawa czy herbata?. Współtworzyła program Forum nieobecnych, współpracowała przy redagowaniu programu Żyć bezpieczniej. Wiele lat pracowała i była współwłaścicielką Agencji Reklamowej Camco-Media. W latach 2008-2012 współpracowała z czasopismem „Bluszcz”. od 2011 r. prowadzi własny blog internetowy. Autorka popularnej serii „Rozlewisko”, powieści „Lilka”, „Irena”, „Kochana moja” i in.

Jestem kobieta piszącą, ale nie zawsze tak było .
Jak każda z nas - byłam uczennicą, studentką, żoną, matką, Kobietą Domową, pracownicą w różnych miejscach.
To już za mną. Dzisiaj jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że mój obecny zawód to też moja pasja.
Moją pasją jest też życie, zwyczajne - z rodziną i w zgodzie (na ile to możliwe) z naturą.
Dlatego buduję dom na wsi. O tym jeszcze gdzieś wspomnę oczywiście!
Małgorzata Kalicińska

www.kalicinska.pl