Spotkanie z książeczką Filia nr 4 (Paruszowiec) zaprasza 13 sierpnia o godz. 10.30 na „Spotkanie z książeczką”.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy: filia4@biblioteka.rybnik.pl; 32 422 13 20.

Zapisując dziecko na zajęcia, opiekun jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz stanu zdrowia dziecka. Opiekun jest zobowiązany podpisać oświadczenie w tej sprawie.

ZASADY:
• zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu – w razie niepogody – zajęcia odwołane;
• każdy ma swoje stanowisko pracy;
• opiekunowie zakładają maski, możliwa dezynfekcja w każdym momencie zajęć.

Spotkania z książeczką to adresowane do rodziców z dziećmi od 0 do 3 lat, pragnących wzbogacić swoją wiedzę w zakresie możliwości i potrzeb rozwojowych małego dziecka. Każde spotkanie rozpoczyna się głośnym czytaniem odpowiednio dobranej literatury dla najmłodszych czytanej przez rodziców lub bibliotekarza. Następnie w nawiązaniu do literatury odbywają się rozwijające zajęcia animacyjne z elementami biblio i arteterapii oraz sensoplastyki.

Filia nr 4 PiMBP w Rybniku
ul. Za Torem 3b