Pierwszy tydzień wakacji upłynął pod znakiem dobrej zabawy! Pierwszy tydzień wakacji upłynął pod znakiem dobrej zabawy!

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zainaugurował wakacyjne spotkania zajęciami literackimi już w poniedziałek 2 lipca.

Dzieci brały udział w dydaktycznej grze bibliotecznej, w której z odszukanych puzzli należało odgadnąć temat zajęć ("Tajemnica Mostu"). Była również praca z tekstem oraz aktywne słuchanie wybranych fragmentów tekstu.

We środę podopieczni prezentowali swoje umiejętności plastyczne wykonując własne "magiczne drzewa" z recyklingu.

W piątek pogoda dopisała na tyle, by wyjść z murów biblioteki w teren: dla dzieci przygotowano gry i zabawy ruchowe oraz popularne planszówki.

GALERIA 2-6 lipca