21 lutego o godz.: 17:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Krystyną Dajką.

Krystyna_Dajka_spotkanie_plakat_www.jpg

Autorka ma na swoim koncie wydaną w 2017 roku książkę "Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywną-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Jak skutecznie oczyścić ciało i ducha", oraz wydaną w 2018 roku Dietę długowieczności".

21 lutego zapraszamy na spotkanie z Krystyną Dajką, autorką bestsellerowych pozycji z zakresu naturalnego odżywiania i promowania zdrowych nawyków żywieniowych.

Autorka ma na swoim koncie wydaną w 2017 roku książkę "Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywną-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Jak skutecznie oczyścić ciało i ducha", oraz wydaną w 2018 roku "Dietę długowieczności".

Post Daniela to słynna kuracja oczyszczająca ciało i ducha inspirowana biblijnym cytatem: "Poddaj sługi twoje dziesięciodniowej próbie: niech nam dają jarzyny do jedzenia i wodę do picia (…). A po upływie dziesięciu dni wygląd ich był lepszy i zdrowszy niż innych młodzieńców, którzy spożywali potrawy królewskie" (Dn 1,12-15).

Spotkanie odbędzie się
21 lutego o godz.: 17:00