Zielone oazy. O roli ogrodów we współczesnym świecie

Kwiecień to dobry moment, by porozmawiać o zieleni: tej za naszymi oknami, tej na działkach i tej w naszych ogrodach. W kwietniowej odsłonie eKOrelacji naszą bibliotekę odwiedzi Maja Popielarska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna znana z magazynu „Maja w ogrodzie”.

W ramach cyklu rozmów pt. eKOrelacje poruszamy tematy z zakresu ekologii, bioróżnorodności, środowiska, zdrowia i psychologii. Tym razem naszą gościnią będzie Maja Popielarska, miłośniczka natury i obserwatorka świata chłonąca dobro przyrody. Tematem naszej rozmowy będą ogrody: zastanowimy się nad ich funkcją we współczesnym świecie i pochylimy nad rolą zielonych przestrzeni w naszym życiu.

Maja Popielarska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna z TVN Warner Bros. Discovery, TVN24, TVN Meteo i HGTV. Autorka kilku publikacji i poradników poświęconym ogrodom. Prowadzi warsztaty, webinaria i spotkania.

Partnerem głównym wydarzenia jest Ecol Spółka z. o.o.

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia o godz. 18:00.

Wstęp wolny.