Finał projektu „Bajki-słuchajki" za nami

26 czerwca zakończono realizację projektu „Bajki-słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia".

Projekt „Bajki słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia” dotowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności autorstwa Joanny Bulandry powstał przy współpracy filii nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku.

Podsumowanie projektu, czyli m. in. prezentacja efektów pracy uczestników, poznanie osób zaangażowanych w projekt: seniorów, dzieci, wolontariuszy, lektorów czytających bajki oraz rozdanie ilustrowanych audiobooków nastąpiło w poniedziałek 26 czerwca w sali wykładowej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Spotkanie poprowadziła autorka projektu - Joanna Bulandra z pomocą Bogumiły Ziołko-Napieralskiej, koordynatorki projektu z ramienia biblioteki.