Baśniowy kuferek pana Andersena – zapraszamy na Noc z Andersenem!

Noc z Andersenem jest międzynarodową imprezą organizowaną z okazji urodzin duńskiego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena. Nazwa wydarzenia zainicjowanego w 1967 roku przypomina o święcie książki dziecięcej, które w kwietniu obchodzone jest w wielu krajach.

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC -  ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Rybnicka Noc z Andersenem ma już kilkunastoletnią tradycję, a do udziału w tegorocznej odsłonie tej imprezy zaprosiliśmy: Tu Czytamy, Wędrówki w czasie – archeologiczne warsztaty dla dzieci oraz Tajemniczy Kuferek.

Zapraszamy 5 kwietnia (piątek) do Biblioteki Głównej przy ul. Szafranka 7.

Zabawa potrwa od godz. 17:00 do 22:00.

Wydarzenie jest adresowane wyłącznie do dzieci w wieku 6 do 11 lat będących czytelnikami naszej biblioteki (Biblioteki głównej lub filii bibliotecznych).

Zapisy przyjmujemy od 11 marca (poniedziałek) pod numerem telefonu 32 42 23 541 wew. 3 lub osobiście w Oddziale dla dzieci i młodzieży.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszeniowa

W programie:

• NOC - światło i magia w książkach – warsztaty literacko-plastyczne poprowadzą Tu Czytamy
  • Młodzi Adepci Archeologii – warsztaty archeologiczne
  • Tajemniczy Kuferek – zabawy taneczne i animacje ruchowe

Uwaga!

• Rodzice/ opiekunowie prawni proszeni są o osobiste dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Rybniku.
  • Rodzicu! Podczas zabawy Twoje dziecko nie będzie potrzebowało telefonu komórkowego.
  • Prosimy o punktualność.
  • Wszelkich informacji udziela Oddział dla Dzieci i Młodzieży pod numerem telefonu 32 42 23 541 wew. 3.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży

ul. Szafranka 7