MOSiR - miejsce spotkań Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku to nie tylko liczne obiekty, imprezy czy kluby sportowe. To także miejsce spotkań, zabawy i wielu pozasportowych atrakcji.
Na rybnickim stadionie oraz terenie kąpieliska RUDA odbyły się liczne koncerty.

Zagrali: Bryan Adams, Guns'n'Roses, Rod Stewart, Thirty Seconds to Mars, Linking Park oraz Hurts (w ramach wydarzenia Music & Water Festiwal). Doskonale przyjął się także Kabaryjton, który w 2016 roku miał swoja pierwszą odsłonę własnie na stadionie miejskim.

Zależy nam, aby nasze obiekty były otwarte na różne inicjatywy, także kulturalne. MOSiR to nie tylko sport i rekreacja. To także miejsce, w którym pragniemy gościć tych, którzy chcą z nami spędzać czas.

Dział Organizacji i Promocji Imprez MOSiR

Wkrótce ukaże się drugi spot, który będzie związany ze sportową i rekreacyjną działalnością.

MOSiR ogłosił także konkurs na nazwę dla swoich pływalni. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie MOSiR oraz usłyszycie na antenie Radia 90.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do polubienia profilu na FB oraz Instagram

MOSiR

MOSiR FB